menu
nagłówek | header | image
2024-04-28 - Do wszystkich osób uczestniczących w Warsztatach zostały wysłane mailowo Certyfikaty Uczestnictwa oraz informacja o dostępie do nagrań.

Zaproszenie

Szanowni Państwo,

Najserdeczniej zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnych, już w V Wiosennych Warsztatach Hepatologicznych, które odbędą się 13 kwietnia 2024 w Park Hotel Diament Katowice. Z okazji małej rocznicy naszych spotkań, w tym roku proponujemy zmianę formuły spotkania na bardziej warsztatową z możliwością wspólnego zmierzenia się z procesem diagnostycznym i terapeutycznym.

W programie znalazły się liczne prezentacje przypadków klinicznych, które zostaną poddane analizie wraz z szerokim omówieniem. Program zatem jest dość tajemniczy, sygnalizuje jedynie pewne grupy zagadnień. Mamy nadzieję, że wywoła Państwa zainteresowanie - podobnie jak wcześniejsze edycje naszej konferencji, które spotkały się z Państwa ciepłym przyjęciem. Liczymy, że zaproponowana formuła i dobór wykładowców znajdzie również Państwa aprobatę. Zapraszamy do osobistego uczestnictwa, przewidujemy jednak także możliwość udziału w konferencji on-line.

Serdecznie zapraszamy!

W imieniu Komitetu Naukowego
Dr hab. n. med. Joanna Musialik

Uczestnicy Warsztatów otrzymują 8 pkt edukacyjnych.

Patronat

logo Medycyna Praktyczna

Certyfikaty Infarma oraz Polmed / MedTech

infarma badge
ikona PDF certyfikat w formacie PDF
infarma badge
polmedtech certyfikat
ikona PDF certyfikat w formacie PDF

Główni Sponsorzy

logo Abbvie logo Astellas logo Roche

Sponsorzy

logo Accord logo Chiesi logo EwoPharma logo Gilead logo Merz logo ProMed logo Sanprobi

Archiwum

aktualizacja: 2024-04-28