menu
nagłówek | header | image
Pragniemy poinformować, iż w związku z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, II Wiosenne Warsztaty Hepatologiczne: "Od rozpoznania choroby do transplantacji narządu" nie odbędą się w planowanym terminie 28 marca 2020 r.
W najbliższym czasie powiadomimy Państwa o nowym terminie, który przewidujemy do końca maja.
Przepraszamy za utrudnienia.
infarma badge

Zaproszenie

Wielce Szanowni Państwo,

W dniu 28 marca 2020 roku odbędą się w Katowicach kolejne, II Wiosenne Warsztaty Hepatologiczne: Od rozpoznania choroby do transplantacji narządu. Pierwsze Warsztaty spotkały się z dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że staną się one cyklicznym spotkaniem przeznaczonym głównie dla lekarzy chorób wewnętrznych, lekarzy medycyny rodzinnej, lekarzy chorób zakaźnych, gastroenterologów i transplantologów oraz lekarzy wszystkich innych specjalności, pragnących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie nowoczesnej diagnostyki i terapii chorób wątroby.

Cywilizacyjny zasięg wybranych problemów hepatologicznych sprawia, że każdy z nas każdego dnia styka się z chorymi z problemami wątrobowymi, a zmieniająca się epidemiologia przewlekłych chorób wątroby wymusza konieczność stałego uzupełnienia wiedzy w tym obszarze. Wierzymy, że warsztatowy charakter spotkania wzbogacony bogatym materiałem klinicznym, pozwoli na otwartą dyskusję i praktyczne wykorzystanie podjętych zagadnień.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w II Wiosennych Warsztatach Hepatologicznych i jak najszybszą rejestrację on-line. Z wracamy się również z uprzejmą prośbą o poinformowanie swoich Współpracowników o mających się odbyć Warsztatach, które miejsce swe znajdą ponownie w przepięknych wnętrzach Sali Organowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

Przewodnicząca Komitetu Naukowego
Dr hab. n. med. Joanna Musialik

Archiwum

aktualizacja: 2020-03-05